Hizmetlerimiz

Kaş Büyük Çakıl Plajı’na 60 m.

Plaja Sadece 60 m

Kamp alanımız Büyük Çakıl Plajı’na en yakın kamp alanıdır. Harnup Camping'den yüreme mesafesinde olan Büyük Çakıl Plajı sadece 60 metredir. Denize yakınlığı ve size sunduğumuz hizmetlerimizle kampınızın tadını çıkarın.
Çadır Kiralama

Çadır Mı Lazım?

Kamp alanımızı tercih eden misafirlerimizin rahat edebilmeleri için herşeyi düşündük. Her koşulda, tatilinizin keyfini sürmeniz için biz buradayız. Kendi çadırınızı getirin ya da bizden kiralayın.
Kahvaltı Servisi

Tercihe Özel Kahvaltı

Kaş’ta tadına bakılacak çok lezzet var. Ama dilerseniz sabahları sizin için hazırlayacağımız kahvaltınız ile güne başlayabilirsiniz. Haber vermeniz yeterli.
Gece Yarısı Midesi Kazınanlara

Çay, Meşrubat, Atıştırmalık Servisi

Harnup Camping olarak doğa ile baş başa, güvenlik içinde, huzurlu bir şekilde kampınızı yaparken sizler en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Çay, meşrubat ve atıştırmalıklarımız sizi bekliyor. İster yeşilliklerin üzerine yayılarak, ister ağaç altı masalarımızda keyfini çıkarın.
Mutfak

Mutfak

Harnup Camping olarak sizlerin kamp zevkini doyarak çıkarmanıza olanak sağlıyoruz. Düzenli olarak temizlik ve ilaçlamalarını yaptırdığımız mutfağımızı dilediğiniz gibi kullanın. Mutfakta yiyeceklerinizi saklamanız için soğutucu da mevcuttur.
Sağlığınızı Önemsiyoruz

Ortak Kullanım Alanları

Harnup Camping her yönü ile hijyene önem verilmekte ve gerekli temizlikler periyoduk olarak yapılmaktadır. Ortak kullanım alanlarında bulunan tuvalet ve banyolar sizlerin kullanımına açıktır.
Sınırsız Etkinlik

Kaş’ta Sınırsız Etkinlik

İster sadece denize girmek için gelin, ister Likya Yolu’nda trekking yapın ya da isterseniz Besmi’den 20 metreye uçarcasına dalın. Kaş’ta seçenek çok.
Hemen Arayın Yerinizi Ayırtın..