Neden Campıng?

Neden Camping?

1. Doğaya Yakın Olursunuz
Doğaya yakın olmak, sizin özel bir şey yapmanıza gerek kalmadan içinizde olan bazı önemli duyguları harekete geçirerek özünüze dönmenize ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur. İçinizdeki iş stresi, öfke, gerginlik gibi hislerden yılda bir iki defa da olsa uzaklaşmak hayata daha pozitif ve enerji dolu bakmanızı sağlayacaktır.
2. Bütçenizden Daha Az Harcarsınız
Kamp hayatı nispeten ucuzdur. Neden? Çünkü şehirde yiyeceğiniz bir akşam yemeği bütçesi ile koca bir hafta sonu kamp yapabilirsiniz.
3. Sevdiklerinizle Kaliteli Zaman Geçirirsiniz
Doğa aktiviteleri sırasında gerek dostlarınızla gerek aileniz ile gerekse eşiniz / sevgilinizle daha odaklı ilişkiler kurarsınız. Hayatınıza yeni anılar katarken, kamp etkinikleri ile bağlarınızı kuvvetlendirirsiniz. Doğada geçireceğiniz zaman sizi daha çok birbirinize bağlayacak ve karşınızdaki kişi ile daha iyi bir ilişki geliştirmenize yardımcı olacaktır.
4. Kamp Ateşi Terapi Gibidir
Telefon, tablet, televizyon gibi aletler yerine kamp ateşine bakmak hem sizi rahatlatır, hem de sakinleşmenize ve stresten uzaklaşmanıza yardımcı olur.
Kamp yapmanın meşakkatli bir iş olduğu doğru. Fakat bir eylemden alınan keyif de onun için harcadığınız emekle doğru orantılı oluyor aslında.
Hiç denemeyenler için kamp yapmak fikri kulağa zahmetli ve konforsuz geliyor olabilir. Bizde kamp işletmesi olarak deneyimimiz yok ama bir aile işletmesi olarak sizlere en iyi hizmeti gerek işletmemizin konumu ve doğasıyla sunmak için heyecanla sizleri bekliyoruz. Son yıllarda daha da artan doğa bilinci ve doğaya dönüş fikri ile birlikte kamp hayatı herkesi çok heyecanlandırsa da adım atmak için sürekli bir bahane buluyoruz. Bahane yaratmayın ben dört duvar arasından sıkıldım doğa beni çağırıyor diyen ve çadırını sırtlananlardansanız size güvenli konaklayabilmeniz ve bir takım ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için bir kamping lazım. Haydi bir tıkla bize ulaşın, çıkın gelin doğanın harikası Kaş’a Büyük Çakıl plajına 60 m. mesafede 06.06.2020 de faaliyete geçen Harnup Camping sizleri bekliyor. Harnup Kamping işletmesi olarak yüz yıllık keçi boynuzu ve badem ağaçları, limon, avokado, nar ve birçok narenciye ağaçları içerisinde yeşilliği ve doğası ile sizleri mest edecektir.
Hemen Arayın Yerinizi Ayırtın..